Здоров’я у стакані з соковижималкою Philips
menu

Правила

Офіційні правила проведення Конкурсу «Мій улюблений вітамінчик» (далі - Правила)

Відомості про Організатора, Виконавця та Замовника Конкурсу.
Терміни та загальні положення Правил. «Мій улюблений вітамінчик», надалі конкурс 

Організатор Конкурсу - ТОВ "Рекламне агентство "АІТІ", 01033, г. Київ, вул. Гайдара, 58/10
Виконавець Конкурсу - ТОВ "Едіпресс Україна" , Юридична адреса: Україна 03150 м. Київ, вул. Ділова 5, корпус 10А. Фактична (поштова) адреса: Україна, 04070, м. Київ, вулиця Спаська, 24/15
Замовник Конкурсу - ТОВ " Філіпс Україна", Юридична адреса: Україна, 01042, м. Київ, вул. Патріса Лумумби, 4/6, корпус В, 7 поверх. Поштова адреса: Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Грінченка, 4, Бізнес-центр Горизонт Парк, копр. 2, 4 поверх
Період проведення Конкурсу: з 26.06.2017 по 31.07.2017. Ці правила розміщуються на сайті philips.4mama.com.ua.
2.  Учасники Конкурса.
2.1. У Конкурсi  «Мій улюблений вітамінчик» можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, зареєстровані користувачі сайту  philips.4mama.com.ua (далі - сайт) за наявності паспорта та ідентифікаційного коду, які виконали всі умови даних Правил.
2.2. У Конкурсі не мають права брати участь:
- Співробітники Організатора / Замовника / Виконавця, та / або інших компаній, які беруть участь в організації конкурсу, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).
- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.
2.3. Конкурс проводиться на території України *, в мережі Інтернет (сайт - philips.4mama.com.ua).
* За винятком території Автономної Республіки Крим, а також  території проведення антитерористичної операції (зони АТО).
2.4. Учасник який бере участь у Конкурсі, погоджується та надає Організатору, Замовнику та Виконавцю конкурсу свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних, що можуть бути зазначені під час участі у конкурсі. Обробка персональних даних включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Приймаючи участь у Конкурсі та надаючи згоду, учасник Конкурсу визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором, Виконавцем або Замовником Конкурсу повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».
2.5. Беручи участь в Конкурсі, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання подарунків.
3. Для участі в Конкурсі «Мій улюблений вітамінчик» необхідно:
- Зареєструватися / авторизуватися на сайті philips.4mama.com.ua
- в період проведення конкурсу завантажити на сайт проведення конкурсу найкраще фото вашої дитини. Тема фото: малюк з його улюбленим фруктом, овочем чи ягідкою.
- Чекати результати конкурсу
Формат і розмір фото для завантаження на сайт - jpg, розмір - до 1,5 МБ.  Всі фото проходять обов'язкову премодерацію Замовником конкурсу. Час премодерації - до 3 години в будні дні. Премодерація не відбувається в вихідні та святкові дні. Фото, які не відповідають умовам конкурсу або порушують вимоги чинного законодавства України, не проходять премодерацію.  Фото, що пройшли премодерацію, публікуються Замовником конкурсу на сайті проведення конкурсу.3.2. Учасник Конкурсу, який розміщує фото на сайті, гарантує, що є автором цього фото, погоджується з умовами Конкурсу, надає згоду на використання зображення дитини і підтверджує, що розміщене їм фото на сайті знаходиться там з його згоди. Учасник несе відповідальність за достовірність наданих їм даних і розміщених ним фото. Учасник Конкурсу несе відповідальність за достовірність інформації, зазначених їм даних і правомірність використання ним фото.
3.3. Розміщення фотографії на сайті розглядається як згода на безстрокову публічну демонстрацію фотографій на сайті, а також на можливу їх публікацію в матеріалах, які відносяться до конкурсу, зокрема в Інтернеті та друкованих ЗМІ. Особа, яка бере участь в конкурсі, надсилаючи (передаючи) свої фотографії на конкурс, дає свою згоду на вільне, без додаткового узгодження, безкоштовне використання Організатором, Виконавцем та Замовником конкурсу таких фотографій в розробках, макетах, сюжетах, поліграфічних матеріалах, на інформаційних носіях тощо, в тому числі з комерційною метою. Особа, яка бере участь в конкурсі, надсилаючи (передаючи) свої фотографії на конкурс дає свою згоду Організатору, Виконавцю та Замовнику конкурсу залишити фотографії в своєму вільному володінні та користуванні без зобов'язання їхнього повернення в будь-якій формі автору. Виплата авторської винагороди не передбачено.
3.4. У разі перемоги в конкурсі учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані і використані сайтом і Замовником конкурсу з комерційною метою.
3.5. Порушення учасником Конкурсу Правил проведення Конкурсу автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь-які претензії порушників вважаються безпідставними та не підлягають розгляду.
4. Визначення Переможців Конкурсу та Подарунки Конкурсу:
4.1. Щотижня (30.06.2017, 07.07.2017, 14.07.2017, 21.07.2017, 31.07.2017) визначається 3 (три) переможця конкурсу (по 3 переможця кожного тижня), які виконали всі умови конкурсу, за допомогою сервісу www.random.org/.
4.2. 31.07.17р. (до 19:00) Комісія в складі Замовника конкурсу ТОВ «Філіпс Україна» визначить серед всіх учасників конкурсу 1 (одного) переможця-фіналіста Конкурсу «Мій улюблений вітамінчик», який надав найяскравіше фото дитини дотримуючись всіх умов фотоконкурсу.
5. Подарунки переможцям від Замовника конкурсу:
5.1. Щотижня розігруватиметься 3 подарунки від Замовника конкурсу.
Розіграватимуться два блендери Philips HR2052/00 і один міні-блендер Philips HR2872/00
5.2. Один Переможець-фіналіст отримає подарунок: Соковижималку Philips HR1919/70.
5.3. Імена переможців будуть опубліковані на сайті philips.4mama.com.ua, і в групі https://www.facebook.com/4mama.com.ua/?fref=ts
5.4. Виконавець протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення конкурсу, зв'яжеться з переможцями, використовуючи дані, вказані при реєстрації на сайті, і надасть інструкції для отримання Подарунку.
5.5 .Виконавець, та / або Партнер мають право відмовити переможцю Конкурсу в отриманні Подарунка, якщо протягом 20 робочих днів з дати закінчення проведення Конкурсу Виконавець, та / або Партнер не може зв'язатися з переможцем з незалежних від Виконавця, та / або Партнера причин (відсутність зв'язку, недостовірні контактні дані та ін.) та/або якщо переможець Конкурсу не надасть копії необхідних документів для отримання подарунку.
5.6. Заміна подарунка грошовим еквівалентом не допускається. Терміни надання подарунка щотижневим переможцям (всього 3 люд. щотижня), а також переможцю-фіналісту (1 люд.) - Протягом 2 місяців з моменту закінчення проведення конкурсу за умови виконання цих правил.
5.7. Відправка подарунків переможцям конкурсу здійснюється Виконавцем за допомогою поштового сервісу «Укрпошта» за рахунок Замовника конкурсу. Організатор, Виконавець, та / або Замовник конкурсу не несуть відповідальність за крадіжку або пошкодження подарунка, відправленого за допомогою поштового сервісу, з моменту передачі подарунка співробітнику поштової служби. Організатор , Виконавець і Замовник також не несуть відповідальність за збої або затримки в доставці подарунка.
5.8. Формування фонду Подарунків, вручення Подарунків переможцям Конкурсу здійснює Виконавець.
5.9. Подарунок вважається переданим, а зобов’язання Виконавця з передачі Подарунку за цими Правилами вважаються виконаними з моменту належної відправки Виконавцем Подарунку на адресу, зазначену Переможцем для отримання ним такого подарунку.
5.10. У разі зазначення переможцем неправильних / некоректних даних для відправки подарунка – Організатор, Виконавець та Замовник конкурсу не несуть відповідальність за неможливість отримання подарунка Переможцем.
5.11. У разі якщо переможець відмовляється від отримання подарунка, або порушує умови цих Правил, або за наявності обставин, вказаних в п. 5.9, п. 5.5. Правил, Замовник конкурсу має право призначити інших  переможців на свій розсуд, визначених згідно з умовами Розділу 4 Правил.
5.12. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Подарунку іншій особі не допускається.
5.13. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не відповідає за будь-які витрати Учасника Конкурсу, пов'язані з отриманням Подарунку.
5.14. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за подальше використання вручених подарунків Учасниками Конкурсу після їх отримання та за неможливість Учасників Конкурсу використовувати подарунки з причин, які не залежать від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу.
5.15. Замовник / Організатор /Виконавець Конкурсу не несе жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Конкурсу внаслідок використання ним Подарунку чи участі в Конкурсі.
5.16. У випадку, якщо Учасник Конкурсу, який має право на отримання подарунку, з незалежних від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу причин не має можливості його отримати, Учасник Конкурсу не має права на передоручення на отримання подарунку третій особі та на отримання від Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.
5.17. Відповідальність Замовника / Організатора /Виконавця Конкурсу не виходить за межі вартості та кількості Подарунків, вказаних у цих Правилах.
5.18. Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків в ході проведення Конкурсу, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Виконавець.
5.19. Результати Конкурсує остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.
5.20. Податковим агентом зі плати ПДФО та інших податків, воєнного збору відповідно до вимог діючого податкового законодавства є Виконавець.
6. Інші умови
6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Виконавцем  конкурсу відповідно до вимог законодавства України.
6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним або невідповідним вимогам законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення, а в разі неможливості подальшого дії Правил, остаточне рішення приймається Виконавцем Конкурсу.
6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Виконавцем конкурсу протягом всього терміну проведення Конкурсу. Такі зміни / доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на сайті philips.4mama.com.ua, якщо інше не буде визначено безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил Конкурсу.